Skip to main content

Akademia

AKUFORMA.PL

Akademia AKUFORMA.PL jest dedykowana wszystkim, którzy pragną pomagać poprzez dotyk i pracę z energią. Jeżeli chcesz zostać specjalistą w dziedzinie Medycyny Chińskiej to jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy unikalną i praktyczną wiedzę. Już od pierwszych zajęć będziesz zdobywać umiejętności, które pozwolą efektywnie i bezpiecznie pracować nad układem energetycznym człowieka.


Nadszedł czas, aby odkryć moc Medycyny Chińskiej!

Indywidualna ścieżka rozwoju

Terapeuta Medycyny Chińskiej

Możesz uczyć się w swoim tempie – masz 24 miesiące na ukończenie Akademii

Ukończ roczne szkolenie i wynieś swoją indywidualną praktykę na wyższy poziom

Ukończ roczne szkolenie oraz 3 miesięczny staż i zacznij z nami pracować (ilość miejsc ograniczona)

Plan akademii

 • 6 kursów stacjonarnych – weekendowych w odstępach co 2 miesiące. Kursy podzielone są tematycznie na 5 Elementów. Na każdym kursie poznasz inne organy oraz meridiany z nimi związane. Nauczysz się też skutecznych technik oczyszczania i wzmacniania energii, takich jak: akupresura, masaż meridianowy, gua sha, moksa i stawianie baniek.
  Zobacz kursy stacjonarne
 • 10 kursów akupresury online – dowolnie wybrane kursy z zakresu akupresury, które stworzą z Ciebie specjalistę w terapii schorzeń bólowych: głowy, kolana, łokcia, pleców.
  Zobacz kursy online
 • Praktyczny egzamin końcowy
 • Czas na ukończenie Akademii: od 12 do 24 miesięcy
ZAPISZ SIĘ!

Najczęściej zadawane pytania

Czy każdy może uczestniczyć w Akademii AKUFORMA.PL?

Akademia AKUFORMA.PL to całkowicie nowe podejście do Starożytnej Medycyny Chińskiej dlatego jest skierowana zarówno do początkujących adeptów jak i wieloletnich praktyków.

Czy muszę ukończyć wszystkie kursy stacjonarne?

Aby móc podejść do egzaminu końcowego i uzyskać certyfikat Akademii AKUFORMA.PL koniecznym jest ukończenie wszystkich 6 kursów stacjonarnych.

Czy muszę ukończyć wszystkie kursy online?

Aby móc podejść do egzaminu końcowego i uzyskać certyfikat Akademii AKUFORMA.PL koniecznym jest ukończenie 10 dowolnych kursów akupresury online.

Czy Akademia AKUFORMA.PL zapewnia wsparcie na początku pracy nowego terapeuty?

Przez cały okres Akademia AKUFORMA.PL zapewnia dostęp do niezbędnych materiałów szkoleniowych jak również stały kontakt z prowadzącym kursy terapeutą. Po ukończeniu Akademii oferujemy możliwość odbycia 3 miesięcznego stażu oraz rozpoczęcie współpracy (ilość miejsc ograniczona).

Dlaczego warto uczestniczyć w Akademii AKUFORMA.PL i pracować naszymi metodami?

Oferujemy unikalną i praktyczną wiedzę. Podczas naszych kursów stawiamy nacisk na praktykę. Już od pierwszych zajęć będziecie zdobywać umiejętności, które pozwolą efektywnie i bezpiecznie pracować nad układem energetycznym człowieka. Z nami zdobędziesz wyjątkowe kwalifikacje, które przydadzą się w twoim wymarzonym zawodzie.

Czego nauczę się podczas Akademii AKUFORMA.PL?

 • Dowiesz się jak w skuteczny i bezpieczny sposób oddziaływać na elementy: Drzewa, Ognia, Ziemi, Metalu i Wody oraz związane z nimi organy, tkanki, narządy zmysłów i funkcje organizmu.
 • W ciągu roku Akademii poznasz szczegółowo takie techniki jak: akupresura, masaż meridianowy, gua sha, stawianie baniek, moksa i diagnozowanie poprzez dotyk.
 • Nauczysz się w jaki sposób wpływać poprzez system energetyczny na problemy ciała fizycznego oraz emocje.
 • Poznasz ludzi, którzy tak samo jak Ty uwielbiają się uczyć, poszukują niestandardowych metod i chcą pomagać sobie i innym w naturalny sposób.

Zaufało nam już ponad 1000 klientów z całej Polski

Wspaniale przygotowane materiały, wiedza z najwyższej półki oraz to co najważniejsze - efekty. Nie spodziewałam się, że akupresura może tak wiele zmienić w moim życiu. Ogromny plus, że mogę wykonywać ja samodzielnie lub z mężem w domowym zaciszu. Polecam!

Monika ZającDyrektor kreatywny

W mojej pracy bardzo często towarzyszy mi stres co skutkuje bólami głowy oraz innymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Dzięki AkuForma znalazłem sposób na ukojenie, moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dziękuję za tę możliwość!

Robert CzekanKierownik produkcji

Niesamowite uczucie gdy dowiadujemy się, że wcale nie trzeba odwiedzać apteki, aby pozbyć się niechcianych dolegliwości. Głowa bardzo często mi pękała po eventach, którymi mam okazję zarządzać w pracy. Teraz z dużo większą przyjemnością witam kolejne projekty. Polecam!

Anita DrozdeckaMenedżer wydarzeń

Czasami, muszę spędzić wiele godzin na sesji tatuowania, aby dać moim klientom to czego oczekują. Gdy znajomy polecił mi akuformę w pierwszej chwili nie wierzyłem, że moje plecy, łokcie czy kark zostaną uratowane. A teraz? Dziękuję, że jesteście! Po-le-cam!

Radosław KotArtysta, tatuażysta
Ostatnie miejsca wciąż dostępne!

ZAPISZ SIĘ

Wypełnij formularz w celu zapisania się na kurs stacjonarny.